Jestem Mamą Fantastycznego Tygryska i Partnerką życiową Najlepszego Mężczyzny pod Słońcem.
Nie chcę tu pisać o pasji fotografowania, miłości do aparatu i opisywać rodzaje fotografii w jakiej się specjalizuję bo skoro dotarliście do mojego świata to proszę poświęćcie choć chwilę by obejrzeć ułamek dorobku jaki jestem w stanie tu zaprezentować.

Fotografia nie jest też całym moim życiem. Poza nią uwielbiam moich Chłopaków, spacery po lesie bez aparatu, podróże, zieloną herbatę i truskawki z bitą śmietaną. Lubię puszczać latawce, czytać książki, przesiadywać zimą przy kominku w naszym salonie i słuchać cudownego głosu Norah Jones czy Katie Melua.

Nie jestem idealna. Mam tak samo jak każdy z Nas gorsze dni. Bardzo często doba jest za krótka, czasami zarzucam sobie, że powinnam więcej czasu poświęcać Adasiowi bo On tak szybko dorasta. Dosłownie przed chwilą się urodził, a ma już prawie trzy latka. Czy macie podobnie? Bo praca, dom, mnóstwo innych zajęć, a Dzieci tak szybko dorastają i zmieniają się z dnia na dzień. Nim się obejrzymy wyjadą na studia i założą własne rodziny.

Praca Mamy fotografa wbrew powszechnej opinii nie należy do najłatwiejszych. To wiele godzin spędzonych w plenerze czy studiu. Często pracuję wtedy kiedy Wy odpoczywacie. Odbieram telefony, odpisuję na maile praktycznie w ciągu całej doby. Długie noce przed komputerem kiedy moi Mężczyźni już śpią, a dom otula błoga cisza.

Mimo wszystko uwielbiam to co robię dla Was. Z zaciekawieniem czekam na nasze pierwsze spotkanie by zobaczyć i poczuć jacy Jesteście. Uwielbiam patrzeć kiedy w czasie sesji powoli odkrywacie się przede mną…Szaleństwo, Radość, Miłość, Szczęście, Pozytywna Energia… Uwielbiam gdy tuż po sesji mówicie jak fantastycznie spędziliście ze mną czas i dzieciaki współpracowały przy mnie jak nigdy dotąd. Wiem, że z niecierpliwością czekacie na efekty mojej pracy. Uwielbiam gdy dzwonicie do mnie by drżącym ze wzruszenia głosem podziękować za Piękną, Bezcenną Pamiątkę.

Największą Nagrodą i Motywacją dla mojego Rozwoju i Pracy jest fakt, że zdecydowaliście bym to Ja z Wami była podczas pełnych Wzruszeń i Emocji Najważniejszych Momentów w Waszym życiu.

Fotografuję głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Możecie przyjechać do mnie do przytulnego domowego studia, które zlokalizowane jest w Nakielnicy koło Aleksandowa Łódzkiego.

Na życzenie klienta dojadę także w każde miejsce w kraju i poza jego granicami.

Mówię płynnie po angielsku.

Do zobaczenia niebawem

Ola

Wpisy blogowe: