Jestem Mamą Adasia i Krzysia oraz Partnerką życiową Najlepszego dla Mnie Mężczyzny pod Słońcem.
Nie chcę tu pisać o pasji fotografowania, miłości do aparatu i opisywać rodzaje fotografii w jakiej się specjalizuję bo skoro dotarliście do mojego świata to proszę poświęćcie choć chwilę by obejrzeć ułamek dorobku jaki jestem w stanie tu zaprezentować.

Fotografia nie jest też całym moim życiem. Poza nią uwielbiam moich Chłopaków, spacery po lesie bez aparatu, podróże, zieloną herbatę i truskawki z bitą śmietaną. Lubię puszczać latawce, czytać książki, przesiadywać zimą przy kominku i wsłuchiwać się w dźwięki muzyki.

Nie jestem idealna. Mam tak samo jak każdy z Nas gorsze dni. Bardzo często doba jest za krótka, czasami zarzucam sobie, że powinnam więcej czasu poświęcać moim dwóm Okruszkom bo Oni tak szybko dorastają. Czy macie podobnie? Bo praca, dom, mnóstwo innych zajęć, a Dzieci tak szybko dorastają i zmieniają się z dnia na dzień. Nim się obejrzymy wyjadą na studia i założą własne rodziny.

Praca Mamy fotografa wbrew powszechnej opinii nie należy do najłatwiejszych. To wiele godzin spędzonych w plenerze czy studiu. Często pracuję wtedy kiedy Wy odpoczywacie. Odbieram telefony, odpisuję na maile praktycznie w ciągu całej doby. Długie noce przed komputerem kiedy moi Mężczyźni już śpią, a dom otula błoga cisza.

Mimo wszystko uwielbiam to co robię dla Was. Z zaciekawieniem czekam na nasze pierwsze spotkanie by zobaczyć i poczuć jacy Jesteście. Uwielbiam patrzeć kiedy w czasie sesji powoli odkrywacie się przede mną - Szaleństwo, Radość, Miłość, Szczęście, Pozytywna Energia… Uwielbiam gdy tuż po sesji mówicie jak fantastycznie spędziliście ze mną czas i dzieciaki współpracowały przy mnie jak nigdy dotąd. Wiem, że z niecierpliwością czekacie na efekty mojej pracy. Uwielbiam gdy dzwonicie do mnie by drżącym ze wzruszenia głosem podziękować za Piękną, Bezcenną Pamiątkę.

Największą Nagrodą i Motywacją dla mojego Rozwoju i Pracy jest fakt, że zdecydowaliście bym to Ja z Wami była podczas pełnych Wzruszeń i Emocji Najważniejszych Momentów w Waszym życiu.

Fotografuję głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Możecie przyjechać do mnie do przytulnego domowego studia, które zlokalizowane jest w Nakielnicy koło Aleksandowa Łódzkiego.

Na życzenie klienta dojadę także w każde miejsce w kraju i poza jego granicami.

Mówię płynnie po angielsku.

Do zobaczenia niebawem

Ola

Wpisy blogowe: