CIĄŻOWE SESJE FOTOGRAFICZNE

Niesamowity moment oczekiwania na narodziny dziecka jest dla obojga rodziców czasem szczególnym. Jest cudem na który oboje czekacie z zapartym tchem, troską i wszechogarniającym szczęściem. Jest to wyjątkowy czas dla Kobiety. Ukryty w brzuszku mały człowiek nadaje jej sylwetce piękny kształt. Rozkwita Ona wówczas niczym kwiat na wiosennej łące. Chwile oczekiwania trwają tak krótko, więc dlaczego nie zachować ich na fotografiach. Sprawić aby stały się niezapomnianą pamiątką w rodzinnym albumie, pamiątką dla Was i dla Waszego dziecka.

Zapraszam na niesamowite sesje ciążowe dla przyszłej mamy, jak i dla dwojga zarówno w plenerze – w lesie, parku, nad stawem, na plaży, w wesołym miasteczku, starej fabryce i wszędzie gdzie macie na to ochotę, w moim domowym Studio oraz jeśli będziecie się czuli bardziej komfortowo w Waszym domu do którego dojadę z profesjonalnym, mobilnym studiem fotograficznym. Wykonam sesje ciążowe zarówno na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego. Dojadę do Ciebie do Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia.

Sesję ciążową najlepiej wykonywać na przełomie 7 i 8 miesiąca kiedy brzuszek jest już dobrze widoczny i ślicznie zaokrąglony. Nie czekajcie zbyt długo na wypadek gdyby Dzidziuś postanowił pojawić się na świecie chwilę wcześniej. Piękno Kobiety potrafię uchwycić zarówno wtedy gdy masz brzuszek w rozmiarze M jak i XXL.

Nie martw się oddam Ci zdjęcia opracowane w programie graficznym, na których wygładzę brzuszek i ewentualne niedoskonałości tak abyś była zadowolona z mojej pracy.
Wszelkie szczegóły sesji ustalam indywidualnie. Omawiamy wspólnie jak się do niej przygotować i co zabrać.