NOWORODKOWE SESJE FOTOGRAFICZNE

Kiedy na świat przychodzi Wasze Dziecko kompletnie zmienia całe dotychczasowe życie. Staje się ono najważniejszą istotą dla której będziecie w stanie zrobić dosłownie wszystko. Ogromną radość przynosi Wam obserwowanie słodkiego snu, fałdeczek, maleńkich stópek, grymasów, pojawienie się pierwszego uścisku czy uśmiechu.
Okres noworodka mija bardzo szybko, Maleństwo rośnie z dnia na dzień, więc dlaczego nie zachować tych pięknych chwil na fotografiach.

Proponuję urocze sesje noworodkowe, które wykonuję w terminie od 4 do 14 dnia życia. Wówczas Dzidziuś bardzo dużo śpi, jest plastyczny i pamięta jeszcze ułożenie z brzuszka.
Sesje noworodkowe najczęściej wykonuję w domowym Studiu Fotograficznym lub u Was w domu gdzie czujecie się przytulnie i bezpiecznie. Wówczas przywożę ze sobą profesjonalne, mobilne studio fotograficzne, akcesoria do sesji, czapeczki i stylizacje. Nie potrzebujemy dużej przestrzeni, zmieścimy się nawet w małej kawalerce.

Podczas fotografowania poświęcam tyle czasu ile potrzebujemy aby maleństwo nakarmić, przewinąć, uśpić. Nie śpieszę się gdyż to właśnie nasz mały model dyktuje warunki sesji, a co najważniejsze zachowuję wszelkie zasady bezpieczeństwa. Na sesje noworodkowe dojeżdżam najczęściej na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Po ustaleniach wykonam zdjęcia waszego maleństwa na terenie całej Polski oraz poza granicami naszego kraju.